BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDÝ BYT BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDÝ DŮM BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDÝ BYT BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDOU RESTAURACI

Detaily bezpečnostních dveří SECURIDOORS

bezpečnostní dveře Securido detail na štítek

mezera

Značka SECURIDOORS

mezera

Moderním přístupem k marketingu se snaží naše společnost vybudovat značku, která se lehce dostává do podvědomí zákazníků a je zárukou kvality a bezpečnosti.

Vícebodový uzamykací systém bezpečnostních dveří Securido

mezera

Vícebodový uzamykací systém

mezera

Bezpečnostní uzamykací systém tvoří západky z ušlechtilé oceli. Vyztužená bezpečnostní zárubeň obsahuje dvojnásobné zpevňovací zamykatelné otvory. Nejdůležitějšími parametry při rozhodovaní by měly byt vždy kvalita a funkčnost dveří, a nikoliv nízká cena.

Nerezový broušený práh u bezpečnostních dveří

mezera

Nerezový práh

mezera

Nerezový práh s broušeným povrchem je odolný vůči odření a je součástí bezpečnostní zárubně.

speciální panty bezpečnostních dveří

mezera

Speciální panty

mezera

Speciální bezpečnostní panty jsou vyrobené z nerezové oceli a konstrukčně řešené tak, že znemožňují vysazení křídla dveří.

Dokonalé dveře pro každou domácnost

Detail kování bezpečnostních dveří SECURIDOORSBezpečnostní dveře splňují nároky na těsnost, zvukovou a protipožární izolaci a i design pro náročné. Jsou vyrobené z ocelových bezpečnostních plátů variabilní hloubky. Křídlo je široké 67 mm. Bezpečnostní dveře Securido splňují bezpečnostní kritéria, které jsou podložené certifikáty.

Důmyslná konstrukce do detailu

Po celé ploše jsou vyztužené ocelovými profily, které zabezpečují stálost tvaru. Pro bezpečnostní dveře není rozhodující počet instalovaných bodů anebo typ použitého zámku. Důležitá je jejich důmyslná konstrukce jako celku a jako celek se dveře i s bezpečnostní zárubní testují a posuzují akreditovanými zkušebnami.

Kompatibilní příslušenství

Důležité je i jejich vybavení kompatibilním příslušenstvím jako je kování a vložka. Toto musí být taky zkoušené a zařazené do bezpečnostní třídy. Jejich třída musí být stejná anebo vyšší jak bezpečnostní třída vybraných dveří.

Nevíte si rady, které dveře pořídit do Vaší nové dřevostavby či bytu? Vhodnou volbou jsou plastové dveře Olomouc nebo hlinikové dveře Olomouc. Ke dveřím budete potřebovat i vhodná okna Olomouc a moderní nábytek na míru. Kvalitní a nejlevnější žaluzie Olomouc.

CEO partneři webu | Zajímavé odkazy | Katalog dům