BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDÝ BYT BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDÝ DŮM BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDÝ BYT BEZPEČNOSTNÍ DVEŘE SECURIDO PRO KAŽDOU RESTAURACI

O firmě JKT okna

Od roku 2011 se zabýváme prodejem plastových a hliníkových oken českého výrobce RI OKNA a od roku 2012 jsme náš sortiment rozšířili o dodávku a montáž bezpečnostních bytových dveří SECURIDO a to především v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova.

Firma SECURIDO se zabývá problematikou bezpečnostních dveří již od roku 1997. Tato společnost jde cestou sériové výroby a díky tomu Vám můžeme nabídnout jejich dveře, nejen za skvělé ceny, ale hlavně s dodáním i do jednoho týdne. Naše společnost nabízí kompletní dodání včetně veškerých prací s tím spojených. Kompletní výměna je otázkou 3 - 4 hodin.

Za léta spokojené spolupráce jsme zabezpečili několik stovek bytů nejen v olomouci, ale i okolních městech. K našim největším zakázkám patří výměna všech bytových dveří pro Společenství vlastníků v domě na Jiráskově ulici ve Šternberku, v Lipníku nad Bečvou na ulici Bratrská, v Olomouci na Třídě Svornosti nebo v Brně na ulici Hubrova.

Mgr. Josef Kühr
jednatel společnosti

KAM DÁL...

  

Dveře hladké Dveře tři pásky Dveře elegant Bezpečnost   Kde nás najdete
Dveře SECURIDOORS design hladký Dveře SECURIDOORS design tři pásky Dveře SECURIDOORS design elegant Bezpečnost dveří SECURIDOORS Kde nás najdete

Nevíte si rady, které dveře pořídit do Vaší nové dřevostavby či bytu? Vhodnou volbou jsou plastové dveře Olomouc nebo hlinikové dveře Olomouc. Ke dveřím budete potřebovat i vhodná okna Olomouc a moderní nábytek na míru. Kvalitní a nejlevnější žaluzie Olomouc.

CEO partneři webu | Zajímavé odkazy | Katalog dům